Proč služby od nás

  • 01
    Důležitý je start. Protože pouze správně nainstalovaný stroj je zárukou úplné funkčnosti. Proto neposíláme neznámé stroje v krabicích poštou, ale instalují je naši technici. Tento proces odborné instalace je pro klienty JEDE zdarma. Tím také chráníme investici klienta.
  • 02
    Důležité je aby nápojový automat fungoval po celou dobu. Technika, nebo neodborné zacházení může způsobit dočasné omezení výdeje nápojů. Klienti JEDE mají k dispozici technický tým, který umí omezení rychle odstranit. Je pro nás samozřejmostí mít na skladě všechny potřebné náhradní díly nebo náhradní automat.
  • 03
    Důležité je aby klient JEDE nebyl nikdy bez nápoje. O to se stará tým "Péče o klienty". Pravidelná osobní jednání probíhají dle dlouhodobého plánu a zahrnují jak kontrolu automatů, tak produktový servis.

Dotazy a odpovědi

Dotaz: Nemáme peníze na kávu pro přestávky, je krize.

Odpověď JEDE: Chápu Vás, hlídáte náklady celé firmy. To je jistě velice důležité. Ze své vlastní zkušenosti víme, že se většina našich zákazníků chová podobně. Vždyť právě to nás přivedlo na myšlenku vypracovat produkty, které ekonomiku firmy nezatěžují a jsou dobře plánovatelné na delší období. Navíc náš systém výrazně šetří peněženky Vašich zaměstnanců oproti klasickým systémům, což má vliv na motivaci zaměstnanců.

Víme, že v průběhu krize mají soukromé firmy větší nároky na lidi. Takže více pracují a pro udržení jejich  akceschopnosti jsou přestávky potřebné. Jejich délku může ale ovlivnit rychlost přípravy nápoje.

Druhou oblastí, která Vám může peníze přinést , mohou být zákazníci. Nemám na mysli prodej kávy, ale pokud je déle udržíte v obchodě, máte na ně delší čas a máte větší možnost od nich prostředky získat.

 

Dotaz: Je nás tady málo a automat nevyužijeme.

Odpověď JEDE: Máte tedy obavy, že řešení navržené naší firmou by nebylo dostatečně využité. Podle našich zkušeností Vás mohu uklidnit. Máte představu kolik se tady pije horkých nápojů?  Kolik máte zaměstnanců? Chodí Vám sem návštěvy?  Pro JEDE automaty platí,  že jsou ve firmách od 2 osob.

 

Dotaz: U nás kávu nikdo nepije, lidé to nebudou využívat.

Odpověď JEDE: Máte konkrétně namysli, že káva se Vaší firmě nepije?
Jsem velice rád, že jste mi dal tuto informaci. A co ostatní nápoje?
Čokolády, cappuccina, čaje, polévky. 

 

Dotaz: Chceme automat na mince, ale bez připojení na vodu

Odpověď JEDE: Je to možné a většina JEDE automatů to umí.
Nicméně bych chtěl upozornit na možné problémy s kvalitou vody. Netekoucí voda totiž často podléhá bakteriím a kazí se.
Podle našich zkušeností, je napojení na vodu skoro vždy dlouhodobě levnější alternativa. Chuť podávaného nápoje se tím samozřejmě zvýší. Pokud máte obavy z instalatérských prací, mohu Vás ubezpečit,  že prostředí Vaší kanceláře to nijak nenaruší /lišty, případně jiná alternativa…/

 

Dotaz: Máme tady špatnou vodu

Odpověď JEDE: Máme pro naše klienty připraveno řešení v podobě filtračních zařízení ke všem automatům.  Ty dokáží upravit pitnou vodu tak, aby byla naprosto v pořádku pro přípravu horkých nápojů, dokonce je doporučujeme i tam kde je voda relativně dobrá, protože je to určitá prevence.

 

Dotaz: Kolik mne bude stát např. káva.

Odpověď JEDE: Pokud si koupíte kávu v obchodě vyjde možná levněji, sice ne o moc, ale levněji.
Na druhou stranu dnes běžně platíme v restauraci 40 korun za porci i více a to nám přijde normální.
Ceny obsahují  servis. Naše káva stojí od 3 Kč za porci a kromě perfektní kvality
Vám ji budeme pravidelně vozit až na stůl. Navíc Vám budeme kontrolovat automat.  Vy se opravdu nemusíte o nic starat.
Takže dostanete mnohem více než jenom kávu za velmi přijatelnou cenu.

 

Dotaz: Proč je pro mne dobrý pronájem stroje a není lepší jej koupit?

Odpověď JEDE: Co to znamená koupit si automat. Zaplatit skoro 100.000 korun hned na začátku a odepisovat stroj 6 let,  platit veškeré opravy a čištění, kdy je třeba na to tvořit finanční rezervy a špatně se to plánuje.   S narůstajícím opotřebením dochází k častějším servisním zásahům, je to poměrně složité zařízení.
A až budete chtít automat prodat, třeba za zůstatkovou hodnotu, těžko najdete někoho,   kdo si ho koupí, protože bude požadovat např. záruku a servis.

Oproti tomu pronájem, neboli Servisní smlouva pro Vás znamená platit  malou částku měsíčně bezdalších starostí. Servis i náhradní díly jsou na nás.  Navíc je od počátku nákladová položka. Z těchto důvodů se většina našich klientů rozhodla pro nájem.

Dpoint 1997 - 2019 | Web7.cz najdete webové stránky nebo eshopy a aplikace - jen si vybrat!