Proč služby od nás

  • 01
    Důležitý je start. Protože pouze správně nainstalovaný stroj je zárukou úplné funkčnosti. Proto neposíláme neznámé stroje v krabicích poštou, ale instalují je naši technici. Tento proces odborné instalace je pro klienty JEDE zdarma. Tím také chráníme investici klienta.
  • 02
    Důležité je aby nápojový automat fungoval po celou dobu. Technika, nebo neodborné zacházení může způsobit dočasné omezení výdeje nápojů. Klienti JEDE mají k dispozici technický tým, který umí omezení rychle odstranit. Je pro nás samozřejmostí mít na skladě všechny potřebné náhradní díly nebo náhradní automat.
  • 03
    Důležité je aby klient JEDE nebyl nikdy bez nápoje. O to se stará tým "Péče o klienty". Pravidelná osobní jednání probíhají dle dlouhodobého plánu a zahrnují jak kontrolu automatů, tak produktový servis.

Jaké řešení máme pro …

Základ obchodního přístupu JEDE je jednoduchý: úplně plnit zákazníkovy požadavky. To je jediná cesta, jakou budujeme trvalou spolupráci s klienty. To je i důvod, proč se nám daří již dvacet let rozvíjet náš obchod. V současné době jsme jedna z největších firem v České republice, poskytující „coffee system“.

page4-img1 

Co pro Vás můžeme udělat....?

Nabízíme řešení občerstvení navržené podle Vašich představ o úrovni, kvalitě a předpokládaném množství. Vycházíme z Vašich požadavků a neslevujeme z trvalé kvality nápojů i odpovídajícího servisu.

 

… přestávky na kávu, porady, školení,
firemní setkání, zákaznické akce ...

… Vaše kolegy, šéfy i pro návštěvy ...?

 

Ať už jsou Vaše představy, Vaše prostředí nebo Vaše chutě jakékoliv, JEDE je má čím vyplnit. Vždy nalezneme z široké škály chutí Jede to pravé.

Nicméně, to je pouze malá část toho, co dokážeme. Chutě, příprava nápojů a služby tvoří odpovídající kompletní JEDE péči, která zabezpečuje potěšení z přestávek u dobré kávy nebo čaje.

Vyberte si ze známých značek svého favorita: Nescafe Gold Blend, Alta Rica, Ahmad Tea, London Herb Tea, nebo Van Houten čokoládu. Nebo něco z míchaných nápojů, jako je krémové Cappuccino nebo tmavé Espresso. Znalci kávy ocení bohatou chuť naší kávy Arabica, zatímco žízniví čekají ovocné studené nápoje.

V JEDE věříme, že trvalá kvalita je standard, proto ji úzkostlivě kontrolujeme a jsme na ni právem hrdí. Výsledkem je, že zákazník vždy přesně ví, jaký produkt se mu dostává i jak chutná.

jede-banner-20-let-2

Jak si vybrat

Pro všechny přístroje Jede platí, že jsou - atraktivní, nenápadní, kvalitní a snadné na údržbu. Zvolit si správnou velikost a způsob servisu je velmi důležité.

 

Který je ten pravý?

Aneb, který JEDE by Vám seděl ...

Pro všechny přístroje JEDE platí, že jsou - atraktivní, nenápadní, kvalitní a snadné na údržbu.

 

Ale, jak si správně vybrat ... ?

Zvolit si správnou velikost a způsob servisu je velmi důležité.


Více info
JEDE péče

Naše péče je založena na pravidelných osobních návštěvách našich odborníků na kávu a techniku JEDE podle předem daného kalendáře.


Více info
Kde nás najdete

Na celém území České republiky zajišťujeme stejně kvalitní služby prostřednictvím vlastního JEDE týmu. Máme 2 základny


Více info
Dpoint 1997 - 2019 | Web7.cz najdete webové stránky nebo eshopy a aplikace - jen si vybrat!